info@onaldoviz.com (0212) 560 61 57

Kuruluşumuzun geçmişi 1996 yılına dayanmaktadır. 1996 yılında yetkili müessese olarak döviz alım satımına başlayanların ilklerinden olmamız sektördeki güvenilir ve istikrarlı olmamız bizi aranılır bir kurum haline getirmiştir. Müşterilerimize hizmetin en iyisini kaynağından aldıkları hissettirmek amaçlarımızın temelidir. Sürekli büyüyen ve gelişen bu piyasada müşterilerimize en faydalı ve karlı hizmeti vermek prensibimizdir. Faliyette bulunduğumuz İstanbul Döviz firmaları arasında sektörde lider, yenilikçi ve güvenilir olmak, ulusal ekonominin gelişmesine katkıda bulunmak, müşteri memnuniyeti sağlamak amaçlarımız arasındadır. Bugüne kadar karşılıklı güven ve anlayışla yürüttüğümüz ticari hayatımız bundan sonraki yıllarda da aynı özen ve hassasiyetle devam edecektir.


Neden

Önal Döviz?

Finans piyasalarında uzun yıllardır hizmet veren Önal Döviz, piyasa ve müşteri deneyimleri ile güvenilir portföye sahip olup saygınlıkta ödün vermeyen ticaret anlayışıyla müşteri memnuniyetini en üst noktaya çıkarmak üzere piyasalarda yerini almaktadır. Müşterilerine hızlı ve güvenilir hizmet sunmanın yanı sıra dünya finansal piyasaları ile eşgüdümlü hareket etme şansı veren Önal Döviz, yaptığı finans işlemelerinde uzman ve birbirinden yetkin personeli ile piyasanın ilkleri arasında yer almayı hedeflemiştir.


Misyonumuz

Yüksek hizmet kalitesi ile müşteri memnuniyetini en üst seviyelere taşıyarak sektörde fark yaratmak. Başta müşterilerimiz, çalışanlarımız, toplum ve çevre olmak üzere bilgi odaklı hizmet sunmak. Yeni ürün ve pazarlarda öncü olmak. Dünyadaki gelişmeleri takip etmek, uygulamak ve en iyi hizmet kalitesini sunmak. Sürdürülebilir büyüme hedefi ile tüm menfaat sahipleri için değer yaratmak.

Finansal piyasalarda zaman tasarrufu kavramının önemi hep bir adım önde olmayı gerektirmektedir. Önal Döviz teknolojik gelişmelerin el verdiği en son çözümlerle oluşturduğu güçlü altyapı sayesinde müşterilerine hızlı,güvenli ve kesintisiz hizmet garantisi sunmaktadır. Tüm işlemlerde şeffaflık ve hesap verebilirlik ilkesiyle hareket etmektedir.


Vizyonumuz

Önal Döviz ve Altın Ticaret Sınırlı Yetkili Müessese Anonim Şirketi olarak, günden güne gelişen dijital dünyaya adapte olmanın kritik öneminin bilincindeyiz. Operasyon birimimizin hatasız ve en hızlı şekilde işleyebilmesi için gerekli teknik altyapılarımızı sürekli olarak güncelliyoruz. Müşterilerimize her daim en üst düzeyde hizmet sağlayabilmek için en yeni teknolojileri sistemlerimize entegre ederek yoğun iş temposunda döviz alış ve satış işlemlerinizi mümkün olan en kısa sürede ve en etkili şekilde gerçekleştirebilmenizi sağlamak en önemli vizyonumuz haline gelmiştir.


Şirket Bilgileri

FİRMA ÜNVANI
Önal Döviz ve Altın Ticaret Sınırlı Yetkili Müessese Anonim Şirketi

ADRES:
Ataköy 7-8-9-10 Mahallesi, Karanfil Sok. Atrium Alışveriş Merkezi D:93 Bakırköy/Istanbul - Europe

TELEFON
(0212) 560 61 57